OWNFZKontakt
Dermatologia

Dermatologia

Stomatologia

Stomatologia

Neurologia

Neurologia

Ortopedia

Ortopedia

Rehabilitacja

Rehabilitacja

Laryngologia

Laryngologia

Ginekologia

Ginekologia

Okulistyka

Okulistyka

Kardiologia

Kardiologia

Psychiatria

Psychiatria

Pozostałe

Pozostałe

nfz-logo

Anna Kimel Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna "Duo-Dental Ii"

Poradnia Ortodontyczna

5/5 • 1 opinii

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phoneWyzwolenia 9,
Częstochowa

Anna Kimel Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna "Duo-Dental Ii" oferuje 2 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Ortodontyczna prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Anna Kimel Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna "Duo-Dental Ii". Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Anna Kimel Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna "Duo-Dental Ii" szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza liczba osób w kolejce?

Jest to łączna liczba zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze liczba osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Anna Kimel Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna "Duo-Dental Ii".

Co oznacza kolumna realizacje?

Realizacje to zrealizowana liczba skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Anna Kimel Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna "Duo-Dental Ii". Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyLiczba osób w kolejceRealizacje
Poradnia Ortodontyczna (Udziela Świadczeń Dla Dzieci I Młodzieży W Ramach Umowy Z Nfz Do 18 R.Ż).21 lipiec 20246470
Leczenie Aparatem Ortodontycznym21 lipiec 202456150

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Anna Kimel Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna "Duo-Dental Ii"?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Tak

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Anna Kimel Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna "Duo-Dental Ii":

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Ortodontyczna

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000024700-W-24

NIP placówki:

7251236778

REGON placówki:

151568278

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Anna Kimel Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna "Duo-Dental Ii" odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Wyzwolenia 9, Częstochowa. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl.

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Śląskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Anna Kimel Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna "Duo-Dental Ii", poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
kancelaria@nfz-katowice.pl
Adres:
ul. Stanisława Kossutha 13 40-844 Katowice
Kontakt:
32 735 05 45
ePUAP:
t6vk26nt1r
Twoja opinia:
Wysyłając opinię akceptuję regulamin oraz politykę prywatności portalu otoprzychodnie.pl oraz nie będę wyrażał się w sposób obraźliwy, rasistowski, ksenofobiczny oraz w inny szeroko rozumiany obraźliwy sposób i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi newslettera.

Opinie innych użytkowników: