nfz-logo

Bogumiła Mazur Prowadząca Działalność Pod Nazwą Mazur Bogumiła Przychodnia Stomatologiczna Bogumiła Mazur

Poradnia Stomatologiczna

4/5 • 4 opinii

Bogumiła Mazur Prowadząca Działalność Pod Nazwą Mazur Bogumiła Przychodnia Stomatologiczna Bogumiła Mazur oferuje 2 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Stomatologiczna prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Bogumiła Mazur Prowadząca Działalność Pod Nazwą Mazur Bogumiła Przychodnia Stomatologiczna Bogumiła Mazur. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Bogumiła Mazur Prowadząca Działalność Pod Nazwą Mazur Bogumiła Przychodnia Stomatologiczna Bogumiła Mazur szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Bogumiła Mazur Prowadząca Działalność Pod Nazwą Mazur Bogumiła Przychodnia Stomatologiczna Bogumiła Mazur.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Bogumiła Mazur Prowadząca Działalność Pod Nazwą Mazur Bogumiła Przychodnia Stomatologiczna Bogumiła Mazur. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Stomatologiczna26 luty 202400
Leczenie Protetyczne26 luty 202400

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Bogumiła Mazur Prowadząca Działalność Pod Nazwą Mazur Bogumiła Przychodnia Stomatologiczna Bogumiła Mazur?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Nie

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Bogumiła Mazur Prowadząca Działalność Pod Nazwą Mazur Bogumiła Przychodnia Stomatologiczna Bogumiła Mazur:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Stomatologiczna

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000003809-W-06

NIP placówki:

7121518751

REGON placówki:

430869104

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Bogumiła Mazur Prowadząca Działalność Pod Nazwą Mazur Bogumiła Przychodnia Stomatologiczna Bogumiła Mazur odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Poznańska 14/1, Lublin. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Lubelskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Bogumiła Mazur Prowadząca Działalność Pod Nazwą Mazur Bogumiła Przychodnia Stomatologiczna Bogumiła Mazur, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
info@nfz-lublin.pl
Adres:
ul. Szkolna 16 20-124 Lublin
Kontakt:
81 53 10 650
ePUAP:
e2534foiol/skrytka
Twoja opinia:
Wysyłając opinię akceptuję regulamin oraz politykę prywatności portalu otoprzychodnie.pl oraz nie będę wyrażał się w sposób obraźliwy, rasistowski, ksenofobiczny oraz w inny szeroko rozumiany obraźliwy sposób i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi newslettera.

Opinie innych użytkowników:

Opinia:

Ocena

4/5

4 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Poznańska 14/1
Lublin

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny