nfz-logo

Centrum Medyczne "Kol-Med" Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Tarnowie

Poradnia Endokrynologiczna

5/5 • 4 opinii

Centrum Medyczne "Kol-Med" Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Tarnowie oferuje 3 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Endokrynologiczna prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Centrum Medyczne "Kol-Med" Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Tarnowie. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Centrum Medyczne "Kol-Med" Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Tarnowie szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Centrum Medyczne "Kol-Med" Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Tarnowie.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Centrum Medyczne "Kol-Med" Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Tarnowie. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Stomatologiczna24 wrzesień 202300
Leczenie Protetyczne24 wrzesień 202300
Świadczenia Z Zakresu Endokrynologii24 wrzesień 202358138

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Centrum Medyczne "Kol-Med" Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Tarnowie?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Nie

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Nie

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Nie

Czy spełnia normy COVID19?

Nie podano
Informacje NFZ o Centrum Medyczne "Kol-Med" Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Tarnowie:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Endokrynologiczna

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000006712-W-12

NIP placówki:

9930091869

REGON placówki:

010649508

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Centrum Medyczne "Kol-Med" Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Tarnowie odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Dworcowa 1, Brzesko. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Małopolskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Centrum Medyczne "Kol-Med" Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Tarnowie, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
kancelaria@nfz-krakow.pl
Adres:
ul. Józefa 21 31-056 Kraków
Kontakt:
12 29 88 404 fax 12 29 88 320
ePUAP:
3bdy2cb654/SkrytkaESP

Opinia:

Ocena

5/5

4 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Dworcowa 1
Brzesko

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny