nfz-logo

Centrum Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjne "Dom" Bożena Chmielewska

Centrum Pielęgnacyjno Rehabilitacyjne "Dom" Bożena Chmielewska

4/5 • 3 opinii

Centrum Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjne "Dom" Bożena Chmielewska oferuje 2 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Centrum Pielęgnacyjno Rehabilitacyjne "Dom" Bożena Chmielewska prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Centrum Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjne "Dom" Bożena Chmielewska. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Centrum Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjne "Dom" Bożena Chmielewska szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Centrum Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjne "Dom" Bożena Chmielewska.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Centrum Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjne "Dom" Bożena Chmielewska. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Pielęgniarska Opieka Długoterminowa Domowa 00
Fizjoterapia Ambulatoryjna26 luty 202478127

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Centrum Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjne "Dom" Bożena Chmielewska?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Tak

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Centrum Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjne "Dom" Bożena Chmielewska:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Centrum Pielęgnacyjno Rehabilitacyjne "Dom" Bożena Chmielewska

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000021922-W-26

NIP placówki:

6551254656

REGON placówki:

260193919

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Centrum Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjne "Dom" Bożena Chmielewska odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Oś. Władysława Łokietka 1, Szydłów. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Świętokrzyskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Centrum Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjne "Dom" Bożena Chmielewska, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
biuro@nfz-kielce.pl
Adres:
ul. Jana Pawła II 9 25-025 Kielce
Kontakt:
41 36 46 100
ePUAP:
l908h7nds3/SkrytkaESP
Twoja opinia:
Wysyłając opinię akceptuję regulamin oraz politykę prywatności portalu otoprzychodnie.pl oraz nie będę wyrażał się w sposób obraźliwy, rasistowski, ksenofobiczny oraz w inny szeroko rozumiany obraźliwy sposób i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi newslettera.

Opinie innych użytkowników:

Opinia:

Ocena

4/5

3 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Oś. Władysława Łokietka 1
Szydłów

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny