nfz-logo

Danuta Wodecka, Paweł Wodecki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Stomatologia-Protetyka" S.C.

Poradnia Stomatologiczna

4/5 • 4 opinii

Danuta Wodecka, Paweł Wodecki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Stomatologia-Protetyka" S.C. oferuje 2 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Stomatologiczna prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Danuta Wodecka, Paweł Wodecki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Stomatologia-Protetyka" S.C.. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Danuta Wodecka, Paweł Wodecki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Stomatologia-Protetyka" S.C. szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Danuta Wodecka, Paweł Wodecki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Stomatologia-Protetyka" S.C..

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Danuta Wodecka, Paweł Wodecki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Stomatologia-Protetyka" S.C.. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Stomatologiczna26 marzec 202300
Leczenie Protetyczne26 marzec 202300

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Danuta Wodecka, Paweł Wodecki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Stomatologia-Protetyka" S.C.?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Nie

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Nie

Czy spełnia normy COVID19?

Nie podano
Informacje NFZ o Danuta Wodecka, Paweł Wodecki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Stomatologia-Protetyka" S.C.:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Stomatologiczna

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000012199-W-24

NIP placówki:

6472223087

REGON placówki:

276814496

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Danuta Wodecka, Paweł Wodecki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Stomatologia-Protetyka" S.C. odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Korczaka 6, Golasowice. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Śląskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Danuta Wodecka, Paweł Wodecki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Stomatologia-Protetyka" S.C., poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
kancelaria@nfz-katowice.pl
Adres:
ul. Stanisława Kossutha 13 40-844 Katowice
Kontakt:
32 735 05 45 fax 32 735 15 71
ePUAP:
t6vk26nt1r

Opinia:

Ocena

4/5

4 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Korczaka 6
Golasowice

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny