nfz-logo

Gabinet Stomatologiczny Lek.Stom.Stanisław Wiktor Gawłuszowice

Poradnia Stomatologiczna

4/5 • 4 opinii

Gabinet Stomatologiczny Lek.Stom.Stanisław Wiktor Gawłuszowice oferuje 2 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Stomatologiczna prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Gabinet Stomatologiczny Lek.Stom.Stanisław Wiktor Gawłuszowice. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Gabinet Stomatologiczny Lek.Stom.Stanisław Wiktor Gawłuszowice szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Gabinet Stomatologiczny Lek.Stom.Stanisław Wiktor Gawłuszowice.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Gabinet Stomatologiczny Lek.Stom.Stanisław Wiktor Gawłuszowice. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Stomatologiczna02 marzec 2024426117
Leczenie Protetyczne02 marzec 2024717

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Gabinet Stomatologiczny Lek.Stom.Stanisław Wiktor Gawłuszowice?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Nie

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Nie

Czy spełnia normy COVID19?

Nie podano
Informacje NFZ o Gabinet Stomatologiczny Lek.Stom.Stanisław Wiktor Gawłuszowice:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Stomatologiczna

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

NIP placówki:

8171016319

REGON placówki:

690314735

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Gabinet Stomatologiczny Lek.Stom.Stanisław Wiktor Gawłuszowice odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Gawłuszowice 6c, Gawłuszowice. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Podkarpackie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Gabinet Stomatologiczny Lek.Stom.Stanisław Wiktor Gawłuszowice, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-rzeszow.pl
Adres:
ul. Zamkowa 8 35-032 Rzeszów
Kontakt:
17 86 04 170 fax 17 86 04 228
ePUAP:
pn44s4o7hk/SkrytkaESP

Opinia:

Ocena

4/5

4 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Gawłuszowice 6c
Gawłuszowice

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny