nfz-logo

Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej W Oleśnie

Gabinet Rehabilitacji I Fizjoterapii

5/5 • 1 opinii

Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej W Oleśnie oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Gabinet Rehabilitacji I Fizjoterapii prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej W Oleśnie. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej W Oleśnie szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej W Oleśnie.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej W Oleśnie. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Fizjoterapia Ambulatoryjna29 maj 202312392

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej W Oleśnie?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej W Oleśnie:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Gabinet Rehabilitacji I Fizjoterapii

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000005915-W-12

NIP placówki:

8711544046

REGON placówki:

850446574

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej W Oleśnie odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem - 128/-, Zalipie. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Małopolskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej W Oleśnie, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
kancelaria@nfz-krakow.pl
Adres:
ul. Józefa 21 31-056 Kraków
Kontakt:
12 29 88 404 fax 12 29 88 320
ePUAP:
3bdy2cb654/SkrytkaESP

Opinia:

Ocena

5/5

1 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

- 128/-
Zalipie

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny