nfz-logo

Indywidualna Praktyka Lekarska Lek.Dent Łukasz Mohr

Ipl Lek.Dent. Łukasz Mohr

4/5 • 2 opinii

Indywidualna Praktyka Lekarska Lek.Dent Łukasz Mohr oferuje 2 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Ipl Lek.Dent. Łukasz Mohr prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Indywidualna Praktyka Lekarska Lek.Dent Łukasz Mohr. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Indywidualna Praktyka Lekarska Lek.Dent Łukasz Mohr szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Indywidualna Praktyka Lekarska Lek.Dent Łukasz Mohr.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Indywidualna Praktyka Lekarska Lek.Dent Łukasz Mohr. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Stomatologiczna22 marzec 202300
Leczenie Protetyczne22 marzec 2023027

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Indywidualna Praktyka Lekarska Lek.Dent Łukasz Mohr?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Nie

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Nie

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Nie

Czy spełnia normy COVID19?

Nie podano
Informacje NFZ o Indywidualna Praktyka Lekarska Lek.Dent Łukasz Mohr:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Ipl Lek.Dent. Łukasz Mohr

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

053223007979-L-53

NIP placówki:

8421772951

REGON placówki:

362799675

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Indywidualna Praktyka Lekarska Lek.Dent Łukasz Mohr odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Wojska Polskiego 11, Bytów. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Pomorskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Indywidualna Praktyka Lekarska Lek.Dent Łukasz Mohr, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
biurowss@nfz-gdansk.pl
Adres:
ul. Marynarki Polskiej 148 80-865 Gdańsk
Kontakt:
58 32 18 627 fax 58 32 18 628
ePUAP:
im2816rkl4/SkrytkaESP

Opinia:

Ocena

4/5

2 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Wojska Polskiego 11
Bytów

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny