nfz-logo

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Agnieszka Łukaszuk Poradnia Okulistyczna

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Agnieszka Łukaszuk Poradnia Okulistyczna

5/5 • 2 opinii

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Agnieszka Łukaszuk Poradnia Okulistyczna oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Agnieszka Łukaszuk Poradnia Okulistyczna prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Agnieszka Łukaszuk Poradnia Okulistyczna. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Agnieszka Łukaszuk Poradnia Okulistyczna szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Agnieszka Łukaszuk Poradnia Okulistyczna.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Agnieszka Łukaszuk Poradnia Okulistyczna. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Okulistyczna27 marzec 2023289178

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Agnieszka Łukaszuk Poradnia Okulistyczna?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Tak

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Agnieszka Łukaszuk Poradnia Okulistyczna:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Agnieszka Łukaszuk Poradnia Okulistyczna

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000076585-L-60

NIP placówki:

7451160442

REGON placówki:

510643370

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Agnieszka Łukaszuk Poradnia Okulistyczna odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Traugutta 13, Nidzica. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Warmińsko-Mazurskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Agnieszka Łukaszuk Poradnia Okulistyczna, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
kancelaria@nfz-olsztyn.pl
Adres:
ul. Żołnierska 16 10-561 Olsztyn
Kontakt:
89 678 75 62 89 678 77 26 fax 89 53-39-174
ePUAP:
78f49srvvg/Skrytka

Opinia:

Ocena

5/5

2 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Traugutta 13
Nidzica

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny