nfz-logo

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Dariusz Jabłoński

Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna

3/5 • 4 opinii

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Dariusz Jabłoński oferuje 2 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Dariusz Jabłoński. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Dariusz Jabłoński szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Dariusz Jabłoński.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Dariusz Jabłoński. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Leczenie Protetyczne20 marzec 202300
Poradnia Protetyki Stomatologicznej20 marzec 202300

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Dariusz Jabłoński?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Nie

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Nie

Czy spełnia normy COVID19?

Nie podano
Informacje NFZ o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Dariusz Jabłoński:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000095256-L-65

NIP placówki:

8531220767

REGON placówki:

810205488

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Dariusz Jabłoński odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Szkolna 6, Pyrzyce. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Zachodniopomorskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Dariusz Jabłoński, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-szczecin.pl
Adres:
ul. Arkońska 45 71-470 Szczecin
Kontakt:
91 425 11 90 fax 91 425 11 88
ePUAP:
5rxov9q48d

Opinia:

Ocena

3/5

4 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Szkolna 6
Pyrzyce

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny