nfz-logo

Małopolskie Centrum Krioterapii - Zakład Rehabilitacji Wodka Machnik Spółka Jawna

Poradnia Rehabilitacyjna

3/5 • 3 opinii

Małopolskie Centrum Krioterapii - Zakład Rehabilitacji Wodka Machnik Spółka Jawna oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Rehabilitacyjna prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Małopolskie Centrum Krioterapii - Zakład Rehabilitacji Wodka Machnik Spółka Jawna. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Małopolskie Centrum Krioterapii - Zakład Rehabilitacji Wodka Machnik Spółka Jawna szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Małopolskie Centrum Krioterapii - Zakład Rehabilitacji Wodka Machnik Spółka Jawna.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Małopolskie Centrum Krioterapii - Zakład Rehabilitacji Wodka Machnik Spółka Jawna. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Rehabilitacyjna26 wrzesień 2023112

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Małopolskie Centrum Krioterapii - Zakład Rehabilitacji Wodka Machnik Spółka Jawna?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Małopolskie Centrum Krioterapii - Zakład Rehabilitacji Wodka Machnik Spółka Jawna:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Rehabilitacyjna

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000006756-W-12

NIP placówki:

9441965607

REGON placówki:

357202721

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Małopolskie Centrum Krioterapii - Zakład Rehabilitacji Wodka Machnik Spółka Jawna odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Al. Pokoju 82, Kraków-Nowa Huta. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Małopolskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Małopolskie Centrum Krioterapii - Zakład Rehabilitacji Wodka Machnik Spółka Jawna, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
kancelaria@nfz-krakow.pl
Adres:
ul. Józefa 21 31-056 Kraków
Kontakt:
12 29 88 404 fax 12 29 88 320
ePUAP:
3bdy2cb654/SkrytkaESP

Opinia:

Ocena

3/5

3 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Al. Pokoju 82
Kraków-Nowa Huta

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny