nfz-logo

"Med-Derm" Gabinety Dermatologiczne I Medycyny Estetycznej

Poradnia Dermatologiczno - Wenerologiczna

4/5 • 2 opinii

"Med-Derm" Gabinety Dermatologiczne I Medycyny Estetycznej oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Dermatologiczno - Wenerologiczna prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w "Med-Derm" Gabinety Dermatologiczne I Medycyny Estetycznej. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka "Med-Derm" Gabinety Dermatologiczne I Medycyny Estetycznej szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką "Med-Derm" Gabinety Dermatologiczne I Medycyny Estetycznej.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce "Med-Derm" Gabinety Dermatologiczne I Medycyny Estetycznej. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Dermatologiczna26 wrzesień 202300

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w "Med-Derm" Gabinety Dermatologiczne I Medycyny Estetycznej?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o "Med-Derm" Gabinety Dermatologiczne I Medycyny Estetycznej:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Dermatologiczno - Wenerologiczna

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000020479-W-08

NIP placówki:

9471118384

REGON placówki:

08007695000088

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do "Med-Derm" Gabinety Dermatologiczne I Medycyny Estetycznej odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Rynek 31/32, Żagań. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Lubuskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą "Med-Derm" Gabinety Dermatologiczne I Medycyny Estetycznej, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-zielonagora.pl
Adres:
ul. Podgórna 9B 65-057 Zielona Góra
Kontakt:
68 3287676 68 3287677 fax 68 3287657
ePUAP:
gennl9044i/SkrytkaESP

Opinia:

Ocena

4/5

2 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Rynek 31/32
Żagań

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny