nfz-logo

"Nadzieja" Specjalistyczny Ośrodek Rehabilitacji Agnieszka Wiśniewska

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej Ogólnoustrojowej

5/5 • 4 opinii

"Nadzieja" Specjalistyczny Ośrodek Rehabilitacji Agnieszka Wiśniewska oferuje 3 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Ośrodek Rehabilitacji Dziennej Ogólnoustrojowej prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w "Nadzieja" Specjalistyczny Ośrodek Rehabilitacji Agnieszka Wiśniewska. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka "Nadzieja" Specjalistyczny Ośrodek Rehabilitacji Agnieszka Wiśniewska szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką "Nadzieja" Specjalistyczny Ośrodek Rehabilitacji Agnieszka Wiśniewska.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce "Nadzieja" Specjalistyczny Ośrodek Rehabilitacji Agnieszka Wiśniewska. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Zakład/Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej Dziennej Dla Dzieci01 grudzień 2023524
Poradnia Logopedyczna Dla Dzieci01 grudzień 20231348
Zakład/Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej Dziennej01 grudzień 2023377170

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w "Nadzieja" Specjalistyczny Ośrodek Rehabilitacji Agnieszka Wiśniewska?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o "Nadzieja" Specjalistyczny Ośrodek Rehabilitacji Agnieszka Wiśniewska:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej Ogólnoustrojowej

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000023494-W-08

NIP placówki:

9730010412

REGON placówki:

97043956100030

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do "Nadzieja" Specjalistyczny Ośrodek Rehabilitacji Agnieszka Wiśniewska odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem H. Sienkiewicza 37, Nowa Sól. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Lubuskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą "Nadzieja" Specjalistyczny Ośrodek Rehabilitacji Agnieszka Wiśniewska, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-zielonagora.pl
Adres:
ul. Podgórna 9B 65-057 Zielona Góra
Kontakt:
68 3287676 68 3287677 fax 68 3287657
ePUAP:
gennl9044i/SkrytkaESP
Twoja opinia:
Wysyłając opinię akceptuję regulamin oraz politykę prywatności portalu otoprzychodnie.pl oraz nie będę wyrażał się w sposób obraźliwy, rasistowski, ksenofobiczny oraz w inny szeroko rozumiany obraźliwy sposób i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi newslettera.

Opinie innych użytkowników:

Opinia:

Ocena

5/5

4 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

H. Sienkiewicza 37
Nowa Sól

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny