nfz-logo

Neuromedico Bożena Jachimowicz,Marta Magdalena Paprota-Kuskowska Spółka Jawna

Poradnia Neurologiczna

5/5 • 4 opinii

Neuromedico Bożena Jachimowicz,Marta Magdalena Paprota-Kuskowska Spółka Jawna oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Neurologiczna prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Neuromedico Bożena Jachimowicz,Marta Magdalena Paprota-Kuskowska Spółka Jawna. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Neuromedico Bożena Jachimowicz,Marta Magdalena Paprota-Kuskowska Spółka Jawna szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Neuromedico Bożena Jachimowicz,Marta Magdalena Paprota-Kuskowska Spółka Jawna.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Neuromedico Bożena Jachimowicz,Marta Magdalena Paprota-Kuskowska Spółka Jawna. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Neurologiczna27 marzec 202317363

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Neuromedico Bożena Jachimowicz,Marta Magdalena Paprota-Kuskowska Spółka Jawna?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Nie

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Neuromedico Bożena Jachimowicz,Marta Magdalena Paprota-Kuskowska Spółka Jawna:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Neurologiczna

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000021906-W-20

NIP placówki:

7182025439

REGON placówki:

200081771

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Neuromedico Bożena Jachimowicz,Marta Magdalena Paprota-Kuskowska Spółka Jawna odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Klementowskiego 8, Pisz. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Warmińsko-Mazurskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Neuromedico Bożena Jachimowicz,Marta Magdalena Paprota-Kuskowska Spółka Jawna, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
kancelaria@nfz-olsztyn.pl
Adres:
ul. Żołnierska 16 10-561 Olsztyn
Kontakt:
89 678 75 62 89 678 77 26 fax 89 53-39-174
ePUAP:
78f49srvvg/Skrytka

Opinia:

Ocena

5/5

4 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Klementowskiego 8
Pisz

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny