nfz-logo

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Dla Kobiet S.C.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Dla Kobiet S.C.

5/5 • 3 opinii

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Dla Kobiet S.C. oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Dla Kobiet S.C. prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Dla Kobiet S.C.. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Dla Kobiet S.C. szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Dla Kobiet S.C..

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Dla Kobiet S.C.. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Położniczo-Ginekologiczna27 wrzesień 202300

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Dla Kobiet S.C.?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Dla Kobiet S.C.:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Dla Kobiet S.C.

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000017835-W-32

NIP placówki:

5971513578

REGON placówki:

811898068

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Dla Kobiet S.C. odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Korczaka 1a/4, Mieszkowice. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Zachodniopomorskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Dla Kobiet S.C., poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-szczecin.pl
Adres:
ul. Arkońska 45 71-470 Szczecin
Kontakt:
91 425 11 90 fax 91 425 11 88
ePUAP:
5rxov9q48d

Opinia:

Ocena

5/5

3 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Korczaka 1a/4
Mieszkowice

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny