nfz-logo

Nzoz "Dentom" Przychodnia Stomatologiczna Lek.Stom. A.Tomaszuk

Szkoła Podstawowa I Gimnazjum

5/5 • 4 opinii

Nzoz "Dentom" Przychodnia Stomatologiczna Lek.Stom. A.Tomaszuk oferuje 2 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Szkoła Podstawowa I Gimnazjum prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Nzoz "Dentom" Przychodnia Stomatologiczna Lek.Stom. A.Tomaszuk. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Nzoz "Dentom" Przychodnia Stomatologiczna Lek.Stom. A.Tomaszuk szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Nzoz "Dentom" Przychodnia Stomatologiczna Lek.Stom. A.Tomaszuk.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Nzoz "Dentom" Przychodnia Stomatologiczna Lek.Stom. A.Tomaszuk. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Stomatologiczna26 marzec 202300
Leczenie Protetyczne26 marzec 202300

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Nzoz "Dentom" Przychodnia Stomatologiczna Lek.Stom. A.Tomaszuk?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Nie

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Nzoz "Dentom" Przychodnia Stomatologiczna Lek.Stom. A.Tomaszuk:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Szkoła Podstawowa I Gimnazjum

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000011024-W-20

NIP placówki:

5431058811

REGON placówki:

050156387

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Nzoz "Dentom" Przychodnia Stomatologiczna Lek.Stom. A.Tomaszuk odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem 1, Dubiny. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Podlaskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Nzoz "Dentom" Przychodnia Stomatologiczna Lek.Stom. A.Tomaszuk, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
sekretariat@nfz-bialystok.pl
Adres:
ul. Pałacowa 3 15-042 Białystok
Kontakt:
85 745 95 76 85 745 95 49 fax 85 745 95 39
ePUAP:
prud1d099x

Opinia:

Ocena

5/5

4 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

1
Dubiny

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny