nfz-logo

Nzoz Zdrój Przychodnia Lekarsko-Pielęgniarska, Płoszaj, Świerkosz, Waluś Spółka Partnerska

Poradnia Stomatologiczna

4/5 • 4 opinii

Nzoz Zdrój Przychodnia Lekarsko-Pielęgniarska, Płoszaj, Świerkosz, Waluś Spółka Partnerska oferuje 2 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Stomatologiczna prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Nzoz Zdrój Przychodnia Lekarsko-Pielęgniarska, Płoszaj, Świerkosz, Waluś Spółka Partnerska. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Nzoz Zdrój Przychodnia Lekarsko-Pielęgniarska, Płoszaj, Świerkosz, Waluś Spółka Partnerska szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Nzoz Zdrój Przychodnia Lekarsko-Pielęgniarska, Płoszaj, Świerkosz, Waluś Spółka Partnerska.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Nzoz Zdrój Przychodnia Lekarsko-Pielęgniarska, Płoszaj, Świerkosz, Waluś Spółka Partnerska. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Stomatologiczna25 luty 202400
Leczenie Protetyczne25 luty 202417159

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Nzoz Zdrój Przychodnia Lekarsko-Pielęgniarska, Płoszaj, Świerkosz, Waluś Spółka Partnerska?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Nzoz Zdrój Przychodnia Lekarsko-Pielęgniarska, Płoszaj, Świerkosz, Waluś Spółka Partnerska:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Stomatologiczna

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000013008-W-24

NIP placówki:

6332009365

REGON placówki:

276622348

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Nzoz Zdrój Przychodnia Lekarsko-Pielęgniarska, Płoszaj, Świerkosz, Waluś Spółka Partnerska odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Kościuszki 1, Jastrzębie-Zdrój. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Śląskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Nzoz Zdrój Przychodnia Lekarsko-Pielęgniarska, Płoszaj, Świerkosz, Waluś Spółka Partnerska, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
kancelaria@nfz-katowice.pl
Adres:
ul. Stanisława Kossutha 13 40-844 Katowice
Kontakt:
32 735 05 45
ePUAP:
t6vk26nt1r
Twoja opinia:
Wysyłając opinię akceptuję regulamin oraz politykę prywatności portalu otoprzychodnie.pl oraz nie będę wyrażał się w sposób obraźliwy, rasistowski, ksenofobiczny oraz w inny szeroko rozumiany obraźliwy sposób i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi newslettera.

Opinie innych użytkowników:

Opinia:

Ocena

4/5

4 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Kościuszki 1
Jastrzębie-Zdrój

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny