nfz-logo

"Okulistyka" Spółka Cywilna D.Stepczenko-Jach, M.Kocowska Jamroży, R.Wójcik

Poradnia Okulistyczna

4/5 • 2 opinii

"Okulistyka" Spółka Cywilna D.Stepczenko-Jach, M.Kocowska Jamroży, R.Wójcik oferuje 2 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Okulistyczna prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w "Okulistyka" Spółka Cywilna D.Stepczenko-Jach, M.Kocowska Jamroży, R.Wójcik. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka "Okulistyka" Spółka Cywilna D.Stepczenko-Jach, M.Kocowska Jamroży, R.Wójcik szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką "Okulistyka" Spółka Cywilna D.Stepczenko-Jach, M.Kocowska Jamroży, R.Wójcik.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce "Okulistyka" Spółka Cywilna D.Stepczenko-Jach, M.Kocowska Jamroży, R.Wójcik. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Okulistyczna Dla Dzieci25 luty 202483210
Poradnia Okulistyczna25 luty 2024338243

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w "Okulistyka" Spółka Cywilna D.Stepczenko-Jach, M.Kocowska Jamroży, R.Wójcik?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Nie

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o "Okulistyka" Spółka Cywilna D.Stepczenko-Jach, M.Kocowska Jamroży, R.Wójcik:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Okulistyczna

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000006491-W-12

NIP placówki:

6811771929

REGON placówki:

357165032

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do "Okulistyka" Spółka Cywilna D.Stepczenko-Jach, M.Kocowska Jamroży, R.Wójcik odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Rynek 16, Dobczyce. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Małopolskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą "Okulistyka" Spółka Cywilna D.Stepczenko-Jach, M.Kocowska Jamroży, R.Wójcik, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
kancelaria@nfz-krakow.pl
Adres:
ul. Józefa 21 31-056 Kraków
Kontakt:
12 29 88 404
ePUAP:
3bdy2cb654/SkrytkaESP
Twoja opinia:
Wysyłając opinię akceptuję regulamin oraz politykę prywatności portalu otoprzychodnie.pl oraz nie będę wyrażał się w sposób obraźliwy, rasistowski, ksenofobiczny oraz w inny szeroko rozumiany obraźliwy sposób i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi newslettera.

Opinie innych użytkowników:

Opinia:

Ocena

4/5

2 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Rynek 16
Dobczyce

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny