nfz-logo

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

5/5 • 1 opinii

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Prywatny Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Prywatny Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Prywatny Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Prywatny Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Prywatny Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Położniczo-Ginekologiczna26 wrzesień 202300

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Prywatny Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Prywatny Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000067041-L-58

NIP placówki:

7121070374

REGON placówki:

430548624

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Prywatny Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Niepodległości 9, Lublin. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Lubelskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Prywatny Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
info@nfz-lublin.pl
Adres:
ul. Szkolna 16 20-124 Lublin
Kontakt:
81 5310650 fax 81 5310528
ePUAP:
e2534foiol/skrytka

Opinia:

Ocena

5/5

1 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Niepodległości 9
Lublin

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny