nfz-logo

Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego Spółki Z O. O. Opus Ii Ośrodek Rehabilitacji Dzieci I Dorosłych

Ośrodek Rehabilitacji Dzieci I Dorosłych

5/5 • 3 opinii

Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego Spółki Z O. O. Opus Ii Ośrodek Rehabilitacji Dzieci I Dorosłych oferuje 2 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Ośrodek Rehabilitacji Dzieci I Dorosłych prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego Spółki Z O. O. Opus Ii Ośrodek Rehabilitacji Dzieci I Dorosłych. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego Spółki Z O. O. Opus Ii Ośrodek Rehabilitacji Dzieci I Dorosłych szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego Spółki Z O. O. Opus Ii Ośrodek Rehabilitacji Dzieci I Dorosłych.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego Spółki Z O. O. Opus Ii Ośrodek Rehabilitacji Dzieci I Dorosłych. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Logopedyczna Dla Dzieci08 grudzień 2023216
Zakład/Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej Dziennej Dla Dzieci08 grudzień 202320112

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego Spółki Z O. O. Opus Ii Ośrodek Rehabilitacji Dzieci I Dorosłych?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Tak

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego Spółki Z O. O. Opus Ii Ośrodek Rehabilitacji Dzieci I Dorosłych:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Ośrodek Rehabilitacji Dzieci I Dorosłych

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000002745-W-04

NIP placówki:

8762172488

REGON placówki:

871551866

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego Spółki Z O. O. Opus Ii Ośrodek Rehabilitacji Dzieci I Dorosłych odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Moniuszki 13/A, Grudziądz. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Kujawsko-Pomorskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego Spółki Z O. O. Opus Ii Ośrodek Rehabilitacji Dzieci I Dorosłych, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-bydgoszcz.pl
Adres:
ul. Łomżyńska 3385-863 Bydgoszcz
Kontakt:
52 325 27 13, 52 325 29 95, fax 52 325 27 37
ePUAP:
e2519etgwm
Twoja opinia:
Wysyłając opinię akceptuję regulamin oraz politykę prywatności portalu otoprzychodnie.pl oraz nie będę wyrażał się w sposób obraźliwy, rasistowski, ksenofobiczny oraz w inny szeroko rozumiany obraźliwy sposób i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi newslettera.

Opinie innych użytkowników:

Opinia:

Ocena

5/5

3 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Moniuszki 13/A
Grudziądz

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny