nfz-logo

Radosław Kędzia Prywatna Praktyka Lekarska; Przychodnia Kemed

Poradnia Stomatologiczna

3/5 • 3 opinii

Radosław Kędzia Prywatna Praktyka Lekarska; Przychodnia Kemed oferuje 2 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Stomatologiczna prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Radosław Kędzia Prywatna Praktyka Lekarska; Przychodnia Kemed. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Radosław Kędzia Prywatna Praktyka Lekarska; Przychodnia Kemed szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Radosław Kędzia Prywatna Praktyka Lekarska; Przychodnia Kemed.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Radosław Kędzia Prywatna Praktyka Lekarska; Przychodnia Kemed. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Stomatologiczna07 czerwiec 20232710
Leczenie Protetyczne07 czerwiec 202300

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Radosław Kędzia Prywatna Praktyka Lekarska; Przychodnia Kemed?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Tak

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Radosław Kędzia Prywatna Praktyka Lekarska; Przychodnia Kemed:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Stomatologiczna

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000020640-W-04

NIP placówki:

8781544301

REGON placówki:

871554847

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Radosław Kędzia Prywatna Praktyka Lekarska; Przychodnia Kemed odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Sportowa 5, Rudzienice. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Warmińsko-Mazurskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Radosław Kędzia Prywatna Praktyka Lekarska; Przychodnia Kemed, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
kancelaria@nfz-olsztyn.pl
Adres:
ul. Żołnierska 16 10-561 Olsztyn
Kontakt:
89 678 75 62 89 678 77 26 fax 89 53-39-174
ePUAP:
78f49srvvg/Skrytka

Opinia:

Ocena

3/5

3 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Sportowa 5
Rudzienice

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny