nfz-logo

Samodzielne Publiczne Sanatorium Gruźlicy I Chorób Płuc

Poradnia Gruźlicy I Chorób Płuc

3/5 • 2 opinii

Samodzielne Publiczne Sanatorium Gruźlicy I Chorób Płuc oferuje 2 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Gruźlicy I Chorób Płuc prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Samodzielne Publiczne Sanatorium Gruźlicy I Chorób Płuc. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Samodzielne Publiczne Sanatorium Gruźlicy I Chorób Płuc szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Samodzielne Publiczne Sanatorium Gruźlicy I Chorób Płuc.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Samodzielne Publiczne Sanatorium Gruźlicy I Chorób Płuc. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Oddział Gruźlicy I Chorób Płuc22 marzec 202300
Poradnia Gruźlicy I Chorób Płuc22 marzec 20234928

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Samodzielne Publiczne Sanatorium Gruźlicy I Chorób Płuc?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Tak

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Samodzielne Publiczne Sanatorium Gruźlicy I Chorób Płuc:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Gruźlicy I Chorób Płuc

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000002941-W-06

NIP placówki:

7171548381

REGON placówki:

431021965

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Samodzielne Publiczne Sanatorium Gruźlicy I Chorób Płuc odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Fabryczna 6, Poniatowa. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Lubelskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Samodzielne Publiczne Sanatorium Gruźlicy I Chorób Płuc, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
info@nfz-lublin.pl
Adres:
ul. Szkolna 16 20-124 Lublin
Kontakt:
81 5310650 fax 81 5310528
ePUAP:
e2534foiol/skrytka

Opinia:

Ocena

3/5

2 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Fabryczna 6
Poniatowa

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny