OWNFZKontakt
Dermatologia

Dermatologia

Stomatologia

Stomatologia

Neurologia

Neurologia

Ortopedia

Ortopedia

Rehabilitacja

Rehabilitacja

Laryngologia

Laryngologia

Ginekologia

Ginekologia

Okulistyka

Okulistyka

Kardiologia

Kardiologia

Psychiatria

Psychiatria

Pozostałe

Pozostałe

nfz-logo

Samorządowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Białobrzegach Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Dział /Pracownia/ Fizjoterapii

4/5 • 1 opinii

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phoneSpacerowa 10,
Białobrzegi

Samorządowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Białobrzegach Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością oferuje 11 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Dział /Pracownia/ Fizjoterapii prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Samorządowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Białobrzegach Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Samorządowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Białobrzegach Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza liczba osób w kolejce?

Jest to łączna liczba zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze liczba osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Samorządowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Białobrzegach Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.

Co oznacza kolumna realizacje?

Realizacje to zrealizowana liczba skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Samorządowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Białobrzegach Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyLiczba osób w kolejceRealizacje
Poradnia Położniczo-Ginekologiczna24 lipiec 202400
Poradnia Okulistyczna24 lipiec 202400
Pielęgniarska Opieka Długoterminowa Domowa 00
Fizjoterapia Domowa24 lipiec 202400
Poradnia Chirurgii Ogólnej24 lipiec 2024026
Poradnia Gruźlicy I Chorób Płuc24 lipiec 20241723
Poradnia Dermatologiczna24 lipiec 20241211
Poradnia Otorynolaryngologiczna24 lipiec 20245016
Poradnia Zdrowia Psychicznego24 lipiec 20241835
Fizjoterapia Ambulatoryjna24 lipiec 202415451
Świadczenia Z Zakresu Kardiologii24 lipiec 20246255

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Samorządowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Białobrzegach Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Tak

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Samorządowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Białobrzegach Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Dział /Pracownia/ Fizjoterapii

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000007242-W-14

NIP placówki:

7981480172

REGON placówki:

380246873

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Samorządowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Białobrzegach Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Spacerowa 10, Białobrzegi. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl.

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Mazowieckie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Samorządowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Białobrzegach Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
kancelaria@nfz-warszawa.pl
Adres:
ul. Chałubińskiego 8 00-613 Warszawa
Kontakt:
22 582 84 02
ePUAP:
016ndson16/skrytka
Twoja opinia:
Wysyłając opinię akceptuję regulamin oraz politykę prywatności portalu otoprzychodnie.pl oraz nie będę wyrażał się w sposób obraźliwy, rasistowski, ksenofobiczny oraz w inny szeroko rozumiany obraźliwy sposób i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi newslettera.

Opinie innych użytkowników: