nfz-logo

Sensus Gabinet Diagnozy I Terapii Katarzyna Lesińska Podmiot Leczniczy

Plogopedyczna3

4/5 • 3 opinii

Sensus Gabinet Diagnozy I Terapii Katarzyna Lesińska Podmiot Leczniczy oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Plogopedyczna3 prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Sensus Gabinet Diagnozy I Terapii Katarzyna Lesińska Podmiot Leczniczy. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Sensus Gabinet Diagnozy I Terapii Katarzyna Lesińska Podmiot Leczniczy szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Sensus Gabinet Diagnozy I Terapii Katarzyna Lesińska Podmiot Leczniczy.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Sensus Gabinet Diagnozy I Terapii Katarzyna Lesińska Podmiot Leczniczy. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Logopedyczna26 luty 2024048

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Sensus Gabinet Diagnozy I Terapii Katarzyna Lesińska Podmiot Leczniczy?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Sensus Gabinet Diagnozy I Terapii Katarzyna Lesińska Podmiot Leczniczy:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Plogopedyczna3

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000026641-W-02

NIP placówki:

8842141751

REGON placówki:

89101417600038

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Sensus Gabinet Diagnozy I Terapii Katarzyna Lesińska Podmiot Leczniczy odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Os. Różane 11k/3, Dzierżoniów. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Dolnyśląsk

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Sensus Gabinet Diagnozy I Terapii Katarzyna Lesińska Podmiot Leczniczy, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-wroclaw.pl
Adres:
ul. Joannitów 6 50-525 Wrocław
Kontakt:
71 79 79 134
ePUAP:
nx5b931jtf/SkrytkaESP
Twoja opinia:
Wysyłając opinię akceptuję regulamin oraz politykę prywatności portalu otoprzychodnie.pl oraz nie będę wyrażał się w sposób obraźliwy, rasistowski, ksenofobiczny oraz w inny szeroko rozumiany obraźliwy sposób i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi newslettera.

Opinie innych użytkowników:

Opinia:

Ocena

4/5

3 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Os. Różane 11k/3
Dzierżoniów

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny