OWNFZKontakt
Dermatologia

Dermatologia

Stomatologia

Stomatologia

Neurologia

Neurologia

Ortopedia

Ortopedia

Rehabilitacja

Rehabilitacja

Laryngologia

Laryngologia

Ginekologia

Ginekologia

Okulistyka

Okulistyka

Kardiologia

Kardiologia

Psychiatria

Psychiatria

Pozostałe

Pozostałe

nfz-logo

Specjalistyczna Przychodnia Medycyny Rodzinnej "Rudak-Med" Spółka Z O.O. W Toruniu

Pracownia Fizjoterapii

3/5 • 3 opinii

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phonePodgórska 24a,
Toruń

Specjalistyczna Przychodnia Medycyny Rodzinnej "Rudak-Med" Spółka Z O.O. W Toruniu oferuje 3 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Pracownia Fizjoterapii prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Specjalistyczna Przychodnia Medycyny Rodzinnej "Rudak-Med" Spółka Z O.O. W Toruniu. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Specjalistyczna Przychodnia Medycyny Rodzinnej "Rudak-Med" Spółka Z O.O. W Toruniu szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza liczba osób w kolejce?

Jest to łączna liczba zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze liczba osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Specjalistyczna Przychodnia Medycyny Rodzinnej "Rudak-Med" Spółka Z O.O. W Toruniu.

Co oznacza kolumna realizacje?

Realizacje to zrealizowana liczba skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Specjalistyczna Przychodnia Medycyny Rodzinnej "Rudak-Med" Spółka Z O.O. W Toruniu. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyLiczba osób w kolejceRealizacje
Poradnia Stomatologiczna12 lipiec 202400
Leczenie Protetyczne12 lipiec 202400
Fizjoterapia Ambulatoryjna12 lipiec 2024274104

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Specjalistyczna Przychodnia Medycyny Rodzinnej "Rudak-Med" Spółka Z O.O. W Toruniu?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Tak

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Specjalistyczna Przychodnia Medycyny Rodzinnej "Rudak-Med" Spółka Z O.O. W Toruniu:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Pracownia Fizjoterapii

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000002726-W-04

NIP placówki:

9562054164

REGON placówki:

871555309

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Specjalistyczna Przychodnia Medycyny Rodzinnej "Rudak-Med" Spółka Z O.O. W Toruniu odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Podgórska 24a, Toruń. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl.

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Kujawsko-Pomorskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Specjalistyczna Przychodnia Medycyny Rodzinnej "Rudak-Med" Spółka Z O.O. W Toruniu, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-bydgoszcz.pl
Adres:
ul. Łomżyńska 3385-863 Bydgoszcz
Kontakt:
52 325 27 13, 52 325 29 95
ePUAP:
e2519etgwm
Twoja opinia:
Wysyłając opinię akceptuję regulamin oraz politykę prywatności portalu otoprzychodnie.pl oraz nie będę wyrażał się w sposób obraźliwy, rasistowski, ksenofobiczny oraz w inny szeroko rozumiany obraźliwy sposób i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi newslettera.

Opinie innych użytkowników: