nfz-logo

Specjalistyczny Gabinet Neurologiczny Lek. Dorota Furmańska-Gil

Poradnia Neurologiczna

4/5 • 3 opinii

Specjalistyczny Gabinet Neurologiczny Lek. Dorota Furmańska-Gil oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Neurologiczna prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Specjalistyczny Gabinet Neurologiczny Lek. Dorota Furmańska-Gil. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Specjalistyczny Gabinet Neurologiczny Lek. Dorota Furmańska-Gil szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Specjalistyczny Gabinet Neurologiczny Lek. Dorota Furmańska-Gil.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Specjalistyczny Gabinet Neurologiczny Lek. Dorota Furmańska-Gil. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Poradnia Neurologiczna01 czerwiec 2023143198

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Specjalistyczny Gabinet Neurologiczny Lek. Dorota Furmańska-Gil?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Nie

Czy spełnia normy COVID19?

Nie podano
Informacje NFZ o Specjalistyczny Gabinet Neurologiczny Lek. Dorota Furmańska-Gil:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Neurologiczna

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000091732-L-64

NIP placówki:

8141059258

REGON placówki:

690511453

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Specjalistyczny Gabinet Neurologiczny Lek. Dorota Furmańska-Gil odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Obrońców Pokoju 7b, Kolbuszowa. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Podkarpackie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Specjalistyczny Gabinet Neurologiczny Lek. Dorota Furmańska-Gil, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-rzeszow.pl
Adres:
ul. Zamkowa 8 35-032 Rzeszów
Kontakt:
17 86 04 170 fax 17 86 04 228
ePUAP:
pn44s4o7hk/SkrytkaESP

Opinia:

Ocena

4/5

3 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Obrońców Pokoju 7b
Kolbuszowa

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny