nfz-logo

Stanisław Borowski Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Poradnia Urazowo-Ortopedyczna

Poradnia Urazowo-Ortopedyczna

4/5 • 3 opinii

Stanisław Borowski Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Poradnia Urazowo-Ortopedyczna oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Urazowo-Ortopedyczna prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Stanisław Borowski Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Poradnia Urazowo-Ortopedyczna. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Stanisław Borowski Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Poradnia Urazowo-Ortopedyczna szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Stanisław Borowski Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Poradnia Urazowo-Ortopedyczna.

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Stanisław Borowski Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Poradnia Urazowo-Ortopedyczna. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Świadczenia Z Zakresu Ortopedii I Traumatologii Narządu Ruchu07 czerwiec 2023174127

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Stanisław Borowski Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Poradnia Urazowo-Ortopedyczna?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Tak

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Nie

Czy spełnia normy COVID19?

Nie podano
Informacje NFZ o Stanisław Borowski Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Poradnia Urazowo-Ortopedyczna:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Urazowo-Ortopedyczna

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000118341-L-69

NIP placówki:

8821003529

REGON placówki:

890062434

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Stanisław Borowski Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Poradnia Urazowo-Ortopedyczna odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Rotmistrza Witolda Pileckiego 10 A.B., Bielawa. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Dolnyśląsk

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Stanisław Borowski Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Poradnia Urazowo-Ortopedyczna, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
skargi@nfz-wroclaw.pl
Adres:
ul. Joannitów 6 50-525 Wrocław
Kontakt:
71 79 79 134 fax 71 79 79 112
ePUAP:
nx5b931jtf/SkrytkaESP

Opinia:

Ocena

4/5

3 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Rotmistrza Witolda Pileckiego 10 A.B.
Bielawa

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny