nfz-logo

Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Rodzinie "Podaj Dłoń"

Pracownia Fizjoterapii

5/5 • 4 opinii

Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Rodzinie "Podaj Dłoń" oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Pracownia Fizjoterapii prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Rodzinie "Podaj Dłoń". Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Rodzinie "Podaj Dłoń" szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza ilość osób w kolejce?

Jest to łączna ilość zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze ilość osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Rodzinie "Podaj Dłoń".

Co oznacza zakładka realizacje?

Realizacje to zrealizowana ilość skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Rodzinie "Podaj Dłoń". Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyIlość osób w kolejceRealizacje
Fizjoterapia Ambulatoryjna27 marzec 2023123145

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Rodzinie "Podaj Dłoń"?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Nie

Czy jest winda?

Tak

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Tak

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Nie

Czy spełnia normy COVID19?

Nie podano
Informacje NFZ o Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Rodzinie "Podaj Dłoń":

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Pracownia Fizjoterapii

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000023244-W-06

NIP placówki:

9182124740

REGON placówki:

950440657

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Rodzinie "Podaj Dłoń" odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem Broniewskiego 14, Józefów. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Lubelskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Rodzinie "Podaj Dłoń", poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
info@nfz-lublin.pl
Adres:
ul. Szkolna 16 20-124 Lublin
Kontakt:
81 5310650 fax 81 5310528
ePUAP:
e2534foiol/skrytka

Opinia:

Ocena

5/5

4 ocen

Wystaw opinię:

Twoja opinia powinna odzwierdziedlać jakość usług.

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone

Broniewskiego 14
Józefów

sending newsletter animation

Medyczny newsletter

Dawka wiadomości i opinii ze świata medycyny