OWNFZKontakt
Dermatologia

Dermatologia

Stomatologia

Stomatologia

Neurologia

Neurologia

Ortopedia

Ortopedia

Rehabilitacja

Rehabilitacja

Laryngologia

Laryngologia

Ginekologia

Ginekologia

Okulistyka

Okulistyka

Kardiologia

Kardiologia

Psychiatria

Psychiatria

Pozostałe

Pozostałe

nfz-logo

Gabinet Lekarski - Elżbieta Kulpińska Specjalista Neurologii Dziecięcej I Pediatra

Poradnia Neurologiczna Dla Dzieci

4/5 • 1 opinii

Informacje o placówce:

Udogodnienia:

parkingelevatorramptoilet

Telefon:

phone

Pokaż numer

Adres:

phone1-Go Maja 9/49,
Opole

Gabinet Lekarski - Elżbieta Kulpińska Specjalista Neurologii Dziecięcej I Pediatra oferuje 1 świadczenia medyczne NFZ.

Podane dane dotycząc skierowań standardowych. Jeśli posiadasz skierowanie pilne do Poradnia Neurologiczna Dla Dzieci prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Oferowane świadczenia medyczne w placówce

Poniżej przedstawione zostały dostępne świadczenia specjalistyczne w Gabinet Lekarski - Elżbieta Kulpińska Specjalista Neurologii Dziecięcej I Pediatra. Data wizyty danego świadczenia jest aktualizowana codziennie, ale placówka mogła ich nie zaktualizować. Jeśli przy podanym świadczeniu nie istnieje data wizyty to oznacza, że placówka nie zaktualizowała swoich danych w bazie Narodowego Funduszu Zdrowia. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z placówką i zapytanie czy dane świadczenie jest dostępne.

Co oznacza data wizyty?

Data wizyty to nic innego jak data najbliższego wolnego terminu danego świadczenia lekarskiego. Data może ulec zmianie, jeśli osoba już zapisana zrezygnuje z danego świadczenia lub placówka Gabinet Lekarski - Elżbieta Kulpińska Specjalista Neurologii Dziecięcej I Pediatra szybciej zrealizuje dane świadczenia niz planowała.

Co oznacza liczba osób w kolejce?

Jest to łączna liczba zapisanych osób na dane świadczenie medyczne w tym miesiącu. Data wizyty to pierwsza wolna data uwzględniająca wszystkie osoby w kolejce. Im wyższa liczba tym czas oczekiwania będzie dłuższy. Nie zawsze liczba osób w kolejce jest rzeczywistym odzwierdziedleniem osób zapisanych w danej przychodni, klinice lub szpitalu. O dokładne dane prosimy o bezpośredni kontakt z placówką Gabinet Lekarski - Elżbieta Kulpińska Specjalista Neurologii Dziecięcej I Pediatra.

Co oznacza kolumna realizacje?

Realizacje to zrealizowana liczba skierowań na dane świadczenie medyczne w poprzedającym miesiącu. Wartość może pomóc przy estymacji czasu oczekiwania i następnej wizyty w placówce Gabinet Lekarski - Elżbieta Kulpińska Specjalista Neurologii Dziecięcej I Pediatra. Im wyższa wartość tym krótsza może być kolejka do placówki.

Świadczenia specjalistyczneData wizytyLiczba osób w kolejceRealizacje
Poradnia Neurologiczna Dla Dzieci 00

Pytania dotyczące placówki

Jakie udogodnienia są w Gabinet Lekarski - Elżbieta Kulpińska Specjalista Neurologii Dziecięcej I Pediatra?

Czy dostępna jest toaleta dla pacjentów?

Nie

Czy jest winda?

Nie

Czy jest parking dla samochodów pacjentów?

Nie

Czy są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Tak

Czy spełnia normy COVID19?

Tak
Informacje NFZ o Gabinet Lekarski - Elżbieta Kulpińska Specjalista Neurologii Dziecięcej I Pediatra:

Nazwa formalna w bazie NFZ:

Poradnia Neurologiczna Dla Dzieci

Numer rejestracyjny w bazie NFZ:

000000080435-L-61

NIP placówki:

7541247750

REGON placówki:

531022223

Umówienie wizyty na wybrane świadczenie NFZ do Gabinet Lekarski - Elżbieta Kulpińska Specjalista Neurologii Dziecięcej I Pediatra odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez osobiste wstawienie się do placówki znajdującej się pod adresem 1-Go Maja 9/49, Opole. Podczas rozmowy prosimy o powołanie się na Otoprzychodnie.pl.

Ośrodek wojewódzki NFZ w województwie: Opolskie

Jeśli chcesz zgłosić skargę lub uwagę dotyczącą Gabinet Lekarski - Elżbieta Kulpińska Specjalista Neurologii Dziecięcej I Pediatra, poniżej znajdują się informację dotyczące OW NFZ, do którego przynależy dana placówka medyczna. Skargi jak i wnioski w sprawie refundacji świadczenia lub jej poprawy powinny być kierowane bezpośredonie na podane niżej dane. Wszystkie skargi skierowane na skrzynkę Otoprzychodnie.pl nie zostaną przekazane dalej.

Email:
sekretariat@nfz-opole.pl
Adres:
ul. Głogowska 37 45-315 Opole
Kontakt:
77 402 01 81
ePUAP:
b5095neto3/SkrytkaESP b5095neto3/EKUZ
Twoja opinia:
Wysyłając opinię akceptuję regulamin oraz politykę prywatności portalu otoprzychodnie.pl oraz nie będę wyrażał się w sposób obraźliwy, rasistowski, ksenofobiczny oraz w inny szeroko rozumiany obraźliwy sposób i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi newslettera.

Opinie innych użytkowników: